«Ключник світів» Наталія Уіллрайт

«Ключник світів» Наталія УіллрайтНазва: Ключник світів
Автор: Наталія Уіллрайт
Рік видання 2021
Жанри: Міське фентезі, Детективне фентезі, Книги про чарівників
ISBN: 9780880007634
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Ключник світів» Наталія Уіллрайт

Розповідь починається з того, як слідчий Лера і оцінювач антикваріату Дарина, випадковим чином втягнута в розслідування, з’ясовують причини вбивства молодої особи. Докази приводять напарниць до мешканців прихованого від людей світу. Дівчата дізнаються, що в смерті молодої особи винен темний маг. Переслідуючи вбивцю, напарниці з іншими учасниками слідства потрапляють в Середні землі. А темний маг стає заручником Пекла. Саме дії темного мага призводять до коливань Хаосу і порушують рівновагу між добром і злом. Темний маг переродиться. Він пройде всі дев’ять кіл Пекла, щоб поневолити мешканців світів. Рівновага розколеться, і це призведе до війни на території світу людей.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Ключник світів» Наталія Уіллрайт на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ключник світів» Наталія Уіллрайт


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Ключник світів» Наталія Уіллрайт

Ua-Ebook
Додати коментар