«Генератор вічного життя» Олена Федорова

«Генератор вічного життя» Олена ФедороваНазва: Генератор вічного життя
Автор: Олена Федорова
Рік видання 2018
Жанри: Міське фентезі, Історичне фентезі, Книги про чарівників, Любовне фентезі, Сучасні любовні романи
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Генератор вічного життя» Олена Федорова

Під час польоту на повітряній кулі, Тревор Данко й Елія Вранчковськи випадково стають свідками вознесіння древнього жителя і голограми «ангела» на космічний корабель, яке сталося в далекому минулому. Після цього життя друзів докорінно змінюється.

Тревору уві сні приходить дивне видіння, яке він намагається розгадати.

Елія гине в автокатастрофі. Під час біологічної смерті її дух потрапляє до Творця Землі. Їй вдається звернути Його увагу на те, що людство гідно бути рівним іншим цивілізаціям вищих створінь. Між нею і Координатором Землі виникає суперечка, яка може вирішитися лише згодом.

Чи вдасться Тревору створити Генератор воскресіння і розгадати код вічного життя? Чи зможе Елія повернутися в світ живих? Чи змінить Творець Своє ставлення до людей?

Отримати відповіді на ці та інші питання, а ще й поміркувати над застереженням «казка — брехня, та в ній натяк…», Ви зможете, прочитавши цю повість.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Генератор вічного життя» Олена Федорова на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Генератор вічного життя» Олена Федорова


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Генератор вічного життя» Олена Федорова

Ua-Ebook
Додати коментар