“Зірвати драконам відбір” Нідейла Нельте

"Зірвати драконам відбір" Нідейла НельтеНазва: Зірвати драконам відбір
Автор: Нідейла Нельте
Рік видання 2021
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Фентезі, Любовне фентезі
Читати книгу
 

Про книгу “Зірвати драконам відбір” Нідейла Нельте

Допомогти пройти відбір нареченим трьох драконячих принців? Легко! А докупи помститися драконам, що тисячу років тому прокляли мене? Гм, відмінний планчик на найближчі пару місяців. Викликали Темну Анабель на свою голову – тепер тримайтеся!

Тисячу років тому мене прокляли дракони. З тих пір при кожній нагоді я намагаюся їм помститися. І зараз така нагода якраз випала. Мене викликали наречені, яким я маю допомогти пройти відбір і стати дружинами трьох драконячих принців. Ну що ж, дракони, тримайтеся, вже я розвернуся! Темна Анабель допоможе всім. Аби принци не вирішили «допомогти» їй…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Зірвати драконам відбір” Нідейла Нельте на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар