“Єдина, або Сім наречених принца Ендрю” Ольга Обська

"Єдина, або Сім наречених принца Ендрю" Ольга Обська"Єдина, або Сім наречених принца Ендрю" Ольга ОбськаНазва: Єдина, або Сім наречених принца Ендрю
Автор: Ольга Обська
Рік видання 2020
Жанри: 🧜🏻‍♀️ Фентезі, 🧚🏻‍♀️ Любовне фентезі, 🧞 Попаданці
Читати книгу
 
 

Про книгу “Єдина, або Сім наречених принца Ендрю” Ольга Обська

Дарліт — загалом, милий паралельний світ, королівство з прогресивними законами… за винятком кількох. От, як Вам, наприклад, сподобається, що принц тут може одружитися лише з дівчиною з іншого світу?
Спадкоємцю престолу на вибір пропонуються аж цілих сім наречених з різних паралельних світів. І треба ж такому везінню — однією з них виявилася Глаша. Щоб успішно повернутися додому, їй потрібно всього-на-всього не сподобатися принцу, щоб вибір припав на іншу претендентку. Здавалося б, що може бути простіше — адже решта дівчат зі шкіри лізуть геть, аби досягти протилежного…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Єдина, або Сім наречених принца Ендрю” Ольга Обська на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар