“Віола. Книга I. Напівкровна” Алиса Ольгич

"Віола. Книга I. Напівкровна" Алиса ОльгичНазва: Віола. Книга I. Напівкровна
Автор: Алиса Ольгич
Рік видання 2019
Жанри: Фентезі, Любовне фентезі, Бойове фентезі, Книги про вампірів
Читати книгу
 

Про книгу “Віола. Книга I. Напівкровна” Алиса Ольгич

Мене звати Іуда. Мене охрестили зрадником. Моє ім’я асоціюється з найгіршими рисами, що є в людині. Я ж лишень виконував свій обов’язок, тяжку місію. За це отримав не дяку, а прокляття – вічне життя у постійній спразі. Жага крові стала моєю сутністю. Я тисячоліттями блукаю світом в очікуванні, коли хтось зможе подарувати мені смерть.
***
Я шукала кохання, а знайшла значно більше. Я хотіла прожити щасливе життя, а мушу жити вічно. Я вірила в те, що не така, як всі, але хто б міг подумати, що я – напіввампір. Є легенда, в якій сказано, що я маю знищити праотця вампірів. Але як мені вбити того, хто прожив понад дві тисячі років?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Віола. Книга I. Напівкровна” Алиса Ольгич на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар