“Віола. Книга 2. Альтер его” Алиса Ольгич

"Віола. Книга 2. Альтер его" Алиса ОльгичНазва: Віола. Книга 2. Альтер его
Автор: Алиса Ольгич
Рік видання 2019
Жанри: Фентезі, Любовне фентезі, Бойове фентезі, Книги про вампірів, Еротичне фентезі
Читати книгу
 

Про книгу “Віола. Книга 2. Альтер его” Алиса Ольгич

Гадаєш, Пророцтво – пусті слова? Досі віриш, що доля – це вигадка? Вона теж так вважала. Звичайна дівчина, що стала королевою вампірів всупереч ненависті, зневазі, підступам, брехні, страху, смерті та навіть любові. Вона напівкровна, що зуміла здолати своїх ворогів. Та чи всіх? Невидимою тінню за нею слідує найнебезпечніший ворог, в очікуванні слушної миті.
Придивись уважніше. Озирнись. Що ти бачиш? Нічого? То шукай краще. Що всередині? Відчуваєш, як воно дивиться на тебе? А тепер – біжи! Втікай від себе. Тобі Це не здолати. Біжи швидше. Не довіряй нікому. Не озирайся. Тікай щодуху. Та все одно не втечеш… Рано чи пізно Ніщо наздожене тебе і знищить, бо Ніщо – це ти.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Віола. Книга 2. Альтер его” Алиса Ольгич на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар