“Прокляття для відьми” Алиса Ольгич

"Прокляття для відьми" Алиса ОльгичНазва: Прокляття для відьми
Автор: Алиса Ольгич
Рік видання 2019
Жанри: Фентезі, Любовне фентезі, Міське фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу “Прокляття для відьми” Алиса Ольгич

Народилася відьмою – не мрій про безтурботне життя. Все одно нічого вже не змінити. Твоя доля визначена наперед. Найважливіші рішення в твоєму житті прийматимуть інші, а ти мусиш мовчки коритися і виконувати накази, бо ти – слуга суспільства. Віддай шану відьомському роду, виконай свою місію – і живи далі власним життям. Але що робити, якщо твоя місія – смертельна пастка, після якої «далі» вже просто не буде? Послати все під три чорти не вийде, бо вони стежать за кожним твоїм кроком. І що робити, якщо в тобі вирує особлива магія, здатна змінити весь світ? На шальках терезів не лише твоє життя…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Прокляття для відьми” Алиса Ольгич на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар