“Про що мовчать світлини?” Олеся Лис

"Про що мовчать світлини?" Олеся ЛисНазва: Про що мовчать світлини?
Автор: Олеся Лис
Рік видання 2022
Жанри: Фентезі, Любовне фентезі, Міське фентезі, Містика
Читати книгу
 
 

Про книгу “Про що мовчать світлини?” Олеся Лис

Дарка ніколи не сумнівалась, що вона звичайнісінька дівчина. На вулицях міста таких хоч греблю гати. Але з недавніх пір її починає переслідувати відчуття, що хтось там, у лячних сутінках, стежить за нею. А раз по раз у крамницю, в якій вона працює, заходять таємничі незнайомці й наполегливо цікавляться старим дідусевим фотоапаратом. Що ж приховував шанований викладач університету, Василь Одольський, що тепер його онучка змушена рятуватися від небезпеки та розгадувати таємниці дивного артефакту? Може не така вона вже й звичайнісінька, як собі думала?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Про що мовчать світлини?” Олеся Лис на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар