“Попелюшка в магічному світі” Вікторія Задорська

"Попелюшка в магічному світі" Вікторія ЗадорськаНазва: Попелюшка в магічному світі
Автор: Вікторія Задорська
Рік видання 2020
Жанри: Фентезі, Любовне фентезі, Попаданці
Читати книгу
 
 

Про книгу “Попелюшка в магічному світі” Вікторія Задорська

Я ходяча халепа. Сім’ї немає (ех), з універу вигнали (хто ж знав, що сваритися з ректором — це моветон), на роботі апокаліпсис. Навіть, кіт Зайчик (не питайте чому так назвала), регулярно дзюрить в капці. І, звісно, халепи на цьому не закінчилися. Подавившись (абсолютно випадково) м’ятною цукеркою (яка іронія), я потрапила не в рай, і не в пекло, а прямісінько в магічний світ. Хтось би сказав, що виграла лотерейний білет. Але ж ні. Адже, на відміну від класичних потраплянок, не отримала ніяких супер-сил. Не стала відьмою, королевою, чи хоча б нареченою. Натомість мене запроторили прибиральницею в палац, поки принц влаштував відбір наречених. Веселий розклад, чи не так? Залишилося тільки вижити та не натворити ще більшої біди. Проте, нюхом чую, що скоро запахне смаленим…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Попелюшка в магічному світі” Вікторія Задорська на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар