“Мій демонічний бос-2” Марина Сніжна

"Мій демонічний бос-2" Марина СніжнаНазва: Мій демонічний бос-2
Автор: Марина Сніжна
Рік видання 2020
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Любовне фентезі
Читати книгу
 

Про книгу “Мій демонічний бос-2” Марина Сніжна

Ніколи не надягайте демонську фамільну реліквію, якщо не впевнені, що зможете її зняти! Ось я спіймалася на цей гачок… І що в результаті? Оголосили нареченою одного, в той час як серце належить іншому.
Ох вже це мені демонське кохання, що розгорається, як вогонь, і змітає все на своєму шляху! Довелося випробувати це на власній шкурі. Причому коли таким ось коханням люблять і твого обранця, справи кепські. Нелегко змагатися з суперницею, яка не тільки розумниця і красуня, але ще й наймогутніша демониця всіх підвладних світів.
Але де наша не пропадала? Я готова боротися… А ще одночасно гризти граніт науки в Академії таємних знань і готуватися до ролі таємного агента, яку відвів для мене мій демонічний бос.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Мій демонічний бос-2” Марина Сніжна на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар