«Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу (Із крові і попелу)» Дженніфер Л. Арментраут

«Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу (Із крові і попелу)» Дженніфер Л. АрментраутНазва: Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу (Із крові і попелу)
Автор: Дженніфер Л. Арментраут
Рік видання 2022
Жанри: 🧚🏻‍♀️ Любовне фентезі, 🧚🏻‍♀️ Зарубіжне фентезі, 🧚🏻‍♀️ Героїчне фентезі, 🧚🏻‍♀️ Книги про вампірів, 📒 Сучасна зарубіжна література, 💞 Сучасні любовні романи
ISBN: 978-617-548-064-9
Фрагмент
 

Про книгу «Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу (Із крові і попелу)» Дженніфер Л. Арментраут

«Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу (Із крові і попелу)» Дженніфер Л. Арментраут – це фантастична історія про дівчину, яка живе в світі, де релігійні обряди та правила диктують її життя. Пенеллафі Балфур, вона ж Маківка, виросла в розкішному замку, де її підготовлюють до виконання важливого ритуалу, який повинен змінити її життя назавжди. Але Маківка не хоче бути зв’язаною стільки правилами, і вона робить все можливе, щоб уникнути їх контролю. Вона вчиться бойовим мистецтвам, відвідує бідних та виходить на прогулянки поза межами замку.

Під час однієї з таких прогулянок Маківка зустрічає привабливого незнайомця, який плутає її зі служницею. І хоча вона знає, що їй заборонено бути з чоловіком, Маківка зберігає з ним зв’язок. Але все змінюється, коли цей незнайомець стає її новим особистим охоронцем, який має захистити її від небезпеки, що загрожує її життю. Це ставить Маківку в дуже складну ситуацію – вона починає сумніватися у своїй вірності до традицій та правил, які диктують її життя.

Книга «Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу (Із крові і попелу)» Дженніфер Л. Арментраут розповідає про боротьбу Маківки зі своїми внутрішніми конфліктами, про її бажання знайти свободу та відчуття себе, як самостійної особистості. Авторка зуміла дуже гарно передати настрій світу, в якому живе Маківка, та детально описати її почуття та емоції.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу (Із крові і попелу)» Дженніфер Л. Арментраут на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу (Із крові і попелу)» Дженніфер Л. Арментраут

Ua-Ebook
Додати коментар