“Дружина з проблемами” Олеся Лис

"Дружина з проблемами" Олеся ЛисНазва: Дружина з проблемами
Автор: Олеся Лис
Рік видання 2022
Жанри: Фентезі, Любовне фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу “Дружина з проблемами” Олеся Лис

Шанталь: Я не один рік ретельно готувалася до втечі. Знала, в день мого вісімнадцятиліття за мною прийде той, кого називають Чорним Королем. Але все пішло за планом. Страшна випадковість, і я вже в лапах свого найгіршого кошмару. Тільки мене він знає як просту селянку Шенну. Що буде, коли він здогадається, що насправді я Шанталь Даниле, його наречена-втікачка. Та інтуїція мені підказує, що це не єдина моя проблема.
______________________________________________
Едхард: У мене була наречена. Звичайні заручини, пара печаток і вигідна угода в кишені. Ніщо не віщувало лиха, поки мені в руки не потрапила одна солодка мала. Тепер я не заспокоюся, доки не зроблю її своєю. Адже тільки її одну у цілому світі мій вовк визнає парою. Як же змусити це полохливе мишеня погодитися на мої умови?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Дружина з проблемами” Олеся Лис на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар