«Відьмак. Володарка озера» Анджей Сапковський

«Відьмак. Володарка озера» Анджей СапковськийНазва: Відьмак. Володарка озера
Автор: Анджей Сапковський
Рік видання 2014
Жанри: Героїчне фентезі, Зарубіжне фентезі, Книги про чарівників
Серія Відьмак
ISBN: 978-617-12-3253-2,978-617-12-3250-1,978-617-12-3114-6
Фрагмент

Про книгу «Відьмак. Володарка озера» Анджей Сапковський

Зеленоока Цірі продовжує пошуки Ґеральта і Йеннефер, вона стрибає поміж світами в пошуках відповідних часу й місця. Усі світи різні — безпроблемні, де можна перепочити, і проблемні, де її то наздоганяють ельфи, то замахуються на життя аборигени. У рідному світі Цірі, далеко в майбутньому, є ті, які прагнуть допомогти їй виконати призначене. Німуе — Володарка Озера — залучає силу снячих, щоб з’ясувати суперечливі моменти легенди про відьмака й відьмачку та спрямувати Призначення у правильному напрямку. А тим часом іде війна між Нільфгардом й нордлінгами. І невідомо, що чекатиме на відьмака, його друзів і знайомих у кінці шляху…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Відьмак. Володарка озера» Анджей Сапковський на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Відьмак. Володарка озера» Анджей Сапковський

С любовью все обстоит так же, как с почечными коликами. Пока не схватит, даже не представляешь себе, что это такое. А когда об этом рассказывают — не веришь.

Круглый стол — стол, конечно, круглый, но должно же быть видно, кто здесь самый важный.

(…) если цель привлекает, средство должно найтись.

У времени нет ни начала, ни конца. Время — вроде змея Уробороса, схватившего зубами собственный хвост. В каждом мгновении скрывается вечность. А вечность складывается из мгновений, которые создают ее.

Ua-Ebook
Додати коментар