«Мідний король» Марина та Сергій Дяченко

«Мідний король» Марина та Сергій ДяченкоНазва: Мідний король
Автор: Марина та Сергій Дяченко
Рік видання 2008
Жанри: Книги про чарівників, Героїчна фантастика, Українська фантастика, Українське фентезі
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Мідний король» Марина та Сергій Дяченко

«Мідний король» – епічна сага Марини та Сергій Дяченків, дія якої відбувається у світі, описаному в романі «Варан». Світ цей жорстокий і непередбачуваний: у печерах мешкають дракони, небо патрулюють вершники на величезних птахах, а магічні зверуїни – чотириногі люди – здійснюють правосуддя. І невідомо, що сталося б з хлопчиськом-рабом Развіяром, якби одного разу божевільний старий не навчив його простого заклинання: «Мідний король, Мідний король! Візьми, що мені дорого, дай, що мені треба!» І він отримує особливий Дар, що позволяє звернутися до Мідного короля. Але що це – Дар або Прокляття? Чи зможе Дар допомогти Развіяру знайти щастя, чи Прокляття заволодіє його душею, адже Мідний король ненаситний?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Мідний король» Марина та Сергій Дяченко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Мідний король» Марина та Сергій Дяченко


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Мідний король» Марина та Сергій Дяченко

Ua-Ebook
Додати коментар