«Відьмак. Вежа Ластівки» Анджей Сапковський

«Відьмак. Вежа Ластівки» Анджей СапковськийНазва: Відьмак. Вежа Ластівки
Автор: Анджей Сапковський
Рік видання 2014
Жанри: Героїчне фентезі, Зарубіжне фентезі, Книги про чарівників
Серія Відьмак
ISBN: 978-617-12-2408-7,978-617-12-2405-6,978-617-12-1656-3
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Відьмак. Вежа Ластівки» Анджей Сапковський

Диво врятувало від смерті Цірі, коли на її очах гинула банда Щурів, що стали їй вірними друзями. Призначення привело її в болотяні нетрі до пустельника та вигнанця Висоготи, де мудрість Старого Ворона допомогла Ластівці-Цірі знову стати на крило. Тепер вона ступила на свій шлях, повернула магічну силу. Більше вона нікого не втратить і знайде містичну Вежу Ластівки, шлях до спасіння зі світу, що приречений загинути у війнах, зраді й безчесті. Так судилося… Проте відьмак не вірить у пророцтва. Втративши чарівний амулет, він став просто Ґеральтом з Рівії. Він мчить на порятунок Цірі — своєї названої доньки, на яку полюють імператор, королі й чарівники, хапаючись в останніх судомах, як за крихкий лід, за шанс врятуватися ціною Старшої Крові…

Магія Анджея Сапковського — у його вмінні з ліризмом і сарказмом створити уявний світ, кожен з мешканців якого, кожне місце і кожна подія настільки нагадують нам світ реальний, сучасний, що відірватися від книжок неможливо. Саме тому героїчна сага про відьмака посідає четверте місце за накладами у Польщі, нагороджена преміями імені Януша Зайделя, преміями SFinks, а 2010 року Анджей Сапковський отримав почесну нагороду Європейського співтовариства наукової фантастики EuroCon «Ґранд Майстер».

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Відьмак. Вежа Ластівки» Анджей Сапковський на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Відьмак. Вежа Ластівки» Анджей Сапковський

Я никогда не мог понять, почему у вас, людей, большинство ругательств и обидных выражений связано с эротической сферой?

Мама, это демоны? Это Дикий Гон? Привидения, вырвавшиеся из ада? Мама, мама!

Тише, тише, дети! Это не демоны, не дьяволы.

Хуже.

Это люди.

Широкие взгляды — это вернейший способ не замечать других людей.

Предсказывать будущее может каждый. Нет ничего особенного в том, чтобы предсказывать. Искусство в том, чтобы предсказывать точно.

Скачати безкоштовно книгу українською «Відьмак. Вежа Ластівки» Анджей Сапковський


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Відьмак. Вежа Ластівки» Анджей Сапковський

Ua-Ebook
Додати коментар