«Відьмак. Сезон гроз» Анджей Сапковський

«Відьмак. Сезон гроз» Анджей СапковськийНазва: Відьмак. Сезон гроз
Автор: Анджей Сапковський
Рік видання 2013
Жанри: Героїчне фентезі, Зарубіжне фентезі, Книги про чарівників
Серія Відьмак
ISBN: 978-617-12-3776-6, 978-617-12-3396-6, 978-83-7578-059-8, 978-617-12-3775-9
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Відьмак. Сезон гроз» Анджей Сапковський

Відьмак, Ґеральт із Рівії продовжує свою боротьбу. У королівстві Керак на нього чекають нові випробування. Зараз він – мисливець за чудовиськами, якого найняли для вбивства. Після знищення чергової небезпечної потвори, троє вдягнених у чорне мосьпанів арештовують Ґеральта. Тепер і він у біді: його позбавили двох відьмацьких мечів. Він змушений докласти усіх зусиль, аби повернути зброю… Руда чародійка Литта Нейд, відома як Корал, зваблює Ґеральта, у них починається бурхливий роман. Але кохана Йеннефер, з якою він стільки пройшов, не дає забути про себе… Інтриги королів і магів продовжуються: гримить грім, бушують грози, історія йде далі… Магія Анджея Сапковського — у його вмінні з ліризмом і сарказмом створити уявний світ, кожен з мешканців якого, кожне місце і кожна подія настільки нагадують нам світ реальний, сучасний, що відірватися від книжок неможливо. Саме тому героїчна сага про відьмака посідає четверте місце за накладами у Польщі, нагороджена преміями імені Януша Зайделя, преміями SFinks, а 2010 року Анджей Сапковський отримав почесну нагороду Європейського співтовариства наукової фантастики EuroCon «Ґранд Майстер».

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Відьмак. Сезон гроз» Анджей Сапковський на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Відьмак. Сезон гроз» Анджей Сапковський

Как в том анекдоте о козе и капусте. Не знаете? Как-то заперли вместе козу и кочан капусты. Утром капусты как не бывало, а коза срет зеленым. Но доказательств не хватает, и свидетелей нет, поэтому дело закрыто: causa finita.

Это хорошо, когда испытываешь страх. Если ты чувствуешь страх, значит, есть чего бояться, значит, будь настороже. Страх не надо преодолевать. Только не следует ему поддаваться. И стоит у него учиться.

Ошибку можно простить, бездарность — нет.

— Иллюзия это то, о чем ты думаешь. Чего боишься. И о чем мечтаешь.

Скачати безкоштовно книгу українською «Відьмак. Сезон гроз» Анджей Сапковський


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Відьмак. Сезон гроз» Анджей Сапковський

Ua-Ebook
Додати коментар