«Відьмак. Кров ельфів» Анджей Сапковський

«Відьмак. Кров ельфів» Анджей СапковськийНазва: Відьмак. Кров ельфів
Автор: Анджей Сапковський
Рік видання 1994
Жанри: Героїчне фентезі, Зарубіжне фентезі, Книги про чарівників
Серія Відьмак
ISBN: 978-617-12-1366-1,978-617-12-1369-2,978-617-12-1037-0
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Відьмак. Кров ельфів» Анджей Сапковський

Героїчна сага Анджея Сапковського про відьмака Ґеральта посідає четверте місце за накладами у Польщі, нагороджена преміями імені Януша Зайделя, преміями SFinks, а 2010 року автор отримав почесну нагороду Європейського співтовариства наукової фантастики EuroCon «Ґранд Майстер». Маленька Цірі — дитя-несподіванка — стала більшою несподіванкою, ніж видавалось спочатку. Жахливі сни про загибель Цінтри руйнують її душу, а чаклунський дар, що народжується, може зруйнувати тіло. Дати йому раду під силу лише могутній чарівниці Йеннефер. Тож Ґеральту не вдається довго переховувати Цірі у Відьмачому Оселищі. Попереду небезпечна подорож, бо для багатьох маленька княжна Цінтри — останній аргумент: для Ради Чародіїв, для чотирьох королів, для зловісних посланців Нільфгарду… І тільки Ґеральт оберігає сіроволосу дівчинку заради неї самої…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Відьмак. Кров ельфів» Анджей Сапковський на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Відьмак. Кров ельфів» Анджей Сапковський

— А кто самый лучший фехтовальщик на свете?

— Я знал многих, которые считали себя лучшими…

— Хотелось бы знать, кто они, такие фехтовальщики. И где их найти…

— Где найти-то я знаю…

— Ну и где же?

— На кладбищах…

Мне известно, что тебе около сорока, выглядишь ты на тридцать, думаешь, будто тебе немногим больше двадцати, а поступаешь так, якобы тебе всего лишь десять.

Быть нейтральным — не значит быть равнодушным и бесчувственным. Не надо убивать в себе чувства. Достаточно убить в себе ненависть.

Когда тебя собираются вешать, попроси стакан воды. Никогда не известно, что может произойти, пока его принесут

Скачати безкоштовно книгу українською «Відьмак. Кров ельфів» Анджей Сапковський


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Відьмак. Кров ельфів» Анджей Сапковський

Ua-Ebook
Додати коментар