«Ім’я вітру» Патрік Ротфусс

«Ім’я вітру» Патрік РотфуссНазва: Ім’я вітру
Автор: Патрік Ротфусс
Рік видання 2019
Жанри: Героїчне фентезі, Зарубіжне фентезі
ISBN: 9786171264328
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Ім’я вітру» Патрік Ротфусс

Квоте — молодий юнак з полум’яно-рудим волосям, що неслухняно стирчить урізнобіч. Він має магічну силу. Йому призначено долею стати найвидатнішим магом, якого бачив світ. Але це згодом. А поки Квоте проводить своє дитинство серед мандрівних акторів, він по-своєму щасливий, і навряд чи здогадується про те, що наготувала йому доля. Аж допоки не знаходить замість мандрівного табору жахливе згарище, а друзів та сім’ю – мертвими. Сирота, змушений волоцюжити, бідувати та жити простонеба. Кожен новий день — боротьба за виживання. Він втратив усе. Але наляканий хлопчик виріс. І тепер він знає, кого бояться вони. Того, кому стане сили промовити ім’я. Чиє? Ім’я вітру…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Ім’я вітру» Патрік Ротфусс на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ім’я вітру» Патрік Ротфусс


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Ім’я вітру» Патрік Ротфусс

Ua-Ebook
Додати коментар