«Темна половина» Стівен Кінг

«Темна половина» Стівен КінгНазва: Темна половина
Автор: Стівен Кінг
Рік видання 2022
Жанри: 🧚🏻‍♀️ Бойове фентезі, 🧚🏻‍♀️ Зарубіжне фентезі, 🧜🏻‍♀️ Фентезі, 🤺 Трилери, 📒 Сучасна зарубіжна література, 🧞 Зарубіжна фантастика, 🎪 Зарубіжні пригоди
ISBN: 978-617-12-9784-5
Фрагмент
 

Про книгу «Темна половина» Стівен Кінг

Письменник Тед Бомонд, кілька найпопулярніших творів якого вийшли під псевдонімом Джордж Старк, вирішив розпрощатися з вигаданим автором в оригінальний спосіб: для преси влаштував йому символічне «поховання». Так було треба, щоб оминути одну халепу. Утім, зовсім скоро Тед опиняється в жахливому становищі: у містечку Касл-Рок відбувається жорстоке вбивство, і на місці злочину знаходять відбитки Тедових пальців. Опісля хтось жорстоко вбиває ще кількох людей, які так чи інакше причетні до «смерті» Джорджа Старка. Тед стверджує, що нікого не вбивав, і переконаний: це справа рук того, кого він «поховав». Та хіба це можливо? Як людина, якої ніколи не існувало, може чинити зло? І хто насправді стоїть за смертями невинних: письменник чи його темне альтер еґо?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Темна половина» Стівен Кінг на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Темна половина» Стівен Кінг

Ua-Ebook
Додати коментар