«Шлях королів» Брендон Сандерсон

«Шлях королів» Брендон СандерсонНазва: Шлях королів
Автор: Брендон Сандерсон
Рік видання 2010
Жанри: Бойове фентезі, Героїчне фентезі, Зарубіжне фентезі
ISBN: 978-617-12-6903-3
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Шлях королів» Брендон Сандерсон

Багато часу минуло, відколи Променисті Лицарі покинули людство. Єдине, що збереглося від них, – це Сколкозброя і Сколкозбруя. Той із людей, хто зможе заволодіти цими артефактами, стане могутнім воїном. На Рошарі, у світі бур і скель, живуть четверо сміливців: хірург, якому довелося облишити своє ремесло і стати солдатом, рабом та мостонавідником; найманий убивця, котрий плаче, забираючи людські життя; дівчина-спудейка, під сукнею якої б’ється серце злодійки. І останній із четвірки – великий князь, воєначальник, що втомився від битв і котрого періодично навідують страшні видіння. Світ от-от зміниться. І четверо відчайдухів стануть цьому причиною. Вони або врятують Рошар, або його буде знищено…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Шлях королів» Брендон Сандерсон на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Шлях королів» Брендон Сандерсон


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Шлях королів» Брендон Сандерсон

Ua-Ebook
Додати коментар