«Примари Пустомитського болота» Василь Тибель

«Примари Пустомитського болота» Василь ТибельНазва: Примари Пустомитського болота
Автор: Василь Тибель
Жанри: Бойове фентезі, Детективна фантастика, Детективне фентезі, Дитячі пригоди, Книги про пригоди, Жахи і Містика
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Примари Пустомитського болота» Василь Тибель

Ми ніколи не задумуємося про те, що наш світ дуже крихкий. Можливо, десь із глибин Космосу до нас летить смертоносний уламок космічного льоду, який може стерти все живе на Землі. Про те, що вбивчий снаряд уже запущено, знає тільки древня цивілізація, яка живе у підземеллях й намагається зарадити лиху. Але орден «Чорних саламандр» прикладає неймовірних зусиль, аби ніхто не відвернув трагедії. Здається, сплановано все і планеті не минути катастрофи, але інколи долю людства змінюють діти. Чи зможуть двоє школярів уникнути смертельної загрози, яку несуть в собі жорстокі змовники? Чи вдасться Миколці і Васильку разом із товаришами змінити долю планети? А почалося все із розритої могили міфічного царя…

Книга “Примари Пустомитського болота” – це поєднання глибоких філософських проблем, захоплюючих легенд і міфів, атмосферної містики та елементів трилеру. Серед рядків твору постійно зустрічаєш поштовх автора до осмислення ролі людини у цілому всесвіті, де добро існує лише в обіймах із злом.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Примари Пустомитського болота» Василь Тибель на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Примари Пустомитського болота» Василь Тибель


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Примари Пустомитського болота» Василь Тибель

Ua-Ebook
Додати коментар