«Листи до полковника» Яна Юріївна Дубинянська

«Листи до полковника» Яна Юріївна ДубинянськаНазва: Листи до полковника
Автор: Яна Юріївна Дубинянська
Рік видання 2016
Жанри: Бойове фентезі, Книги про пригоди, Фентезі про драконів
ISBN: 978-966-2961-20-1
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Листи до полковника» Яна Юріївна Дубинянська

Смерть Ніколаса Роверти, або ж Лілового полковника, колишнього диктатора екзотичної держави, який останні двадцять років прожив інкогніто у чужій країні, несподівано набуває розголосу. Метушаться журналісти. Непокояться спецслужби. Активізується таємна міжнародна організація під назвою «Структура». Усім їм треба щось одне — від неї, його дочки, сорокарічної вчительки літератури Єви Миколаївни Анчарової.

Колись Ліловий полковник володів цілим паралельним світом на ймення Зріз. Там, у дивному і первісному Зрізі, він ховав від ворогів і від життя свою доньку, принцесу Еву Роверту. Там вона зустріла і втратила своє щастя. Звідти писала батькові відчайдушні листи, що поступово стали її інтимним щоденником.

Нині Зріз — дорогий і модний курорт, де все тепер по-іншому. Та всупереч класичній настанові «ніколи не вертатися до колишніх місць», вона вирушає туди, щоб з’ясувати обставини батькової смерті, врятувати його спадщину від численних претендентів, і віднайти себе.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Листи до полковника» Яна Юріївна Дубинянська на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Листи до полковника» Яна Юріївна Дубинянська


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Листи до полковника» Яна Юріївна Дубинянська

Ua-Ebook
Додати коментар