«Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона» Кевін Андерсон

«Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона» Кевін АндерсонНазва: Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона
Автор: Кевін Андерсон
Рік видання 2023
Жанри: 🧜🏻‍♀️ Фентезі, 🧚🏻‍♀️ Бойове фентезі, 🧚🏻‍♀️ Зарубіжне фентезі
ISBN: 9789669737243
Фрагмент
 

Про книгу «Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона» Кевін Андерсон

Запрошуємо вас на захоплюючу пригоду у світ, де давні легенди стають живими, а загроза від піщаних та крижаних Лютих перестає бути міфом. У новому романі Кевіна Андерсона ви зустрінетеся з королем, що опинився на межі між давньою ворожнечею та загрозою для всього людства.

Після століть тиші піщані й крижані Люті знову виходять на світло, готові розпочати фінальну битву зі своїм вічним ворогом – драконом. Але чи зможе король Адан, опинившись у вирі загадкових подій, врятувати своє королівство, а також весь світ, від знищення?

Відчуйте політичні інтриги, жагу до відвічної мести та драгоцінність людських зв’язків у цьому захоплюючому романі. А докладніше ви дізнаєтесь прочитавши “Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона”. Скачайте книгу прямо зараз і відправтеся у неймовірну подорож у світ магії та пригод!


Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона» Кевін Андерсон на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона» Кевін Андерсон

Ua-Ebook
Додати коментар