«2001. Космічна одіссея» Артур Кларк

«2001. Космічна одіссея» Артур КларкНазва: 2001. Космічна одіссея
Автор: Артур Кларк
Рік видання 2017
Жанри: Фентезі, Фантастика, Космічна фантастика, Наукова фантастика
ISBN: 978-617-12-1658-7, 978-0-451-16675-3
Фрагмент

Про книгу «2001. Космічна одіссея» Артур Кларк

Три мільйони років тому людство, яке ще й не було людством, стало об’єктом експериментів невідомої могутньої цивілізації. Австралопітека на ім’я Задивлений на Місяць обрав загадковий прибулець – прозора прямокутна плита, що спалахнула вночі яскравими символами і навчила майбутніх людей першим думкам… 2001 року на Місяці земляни відкопали з глибини чорну брилу, моноліт неймовірних розмірів та ідеальної форми. Під променями Сонця він ожив уперше за мільйони років – спрацювала сигналізація, яка повідомила невідомим володарям Галактики: люди зробили перший крок. Та куди він приведе, нікому не відомо…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «2001. Космічна одіссея» Артур Кларк на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «2001. Космічна одіссея» Артур Кларк

Ua-Ebook
Додати коментар