«Timeless. Книга 3. Смарагдова книга» Керстін Гір

«Timeless. Книга 3. Смарагдова книга» Керстін ГірНазва: Timeless. Книга 3. Смарагдова книга
Автор: Керстін Гір
Рік видання 2018
Жанри: 🧞 Зарубіжна фантастика, 🧞 Попаданці, 📒 Сучасна зарубіжна література, 👧🏻 Книги для підлітків, 🧚🏻‍♀️ Історичне фентезі, 🧚🏻‍♀️ Любовне фентезі
ISBN: 978-966-429-445-1
Фрагмент
 

Про книгу «Timeless. Книга 3. Смарагдова книга» Керстін Гір

У цій книзі на головну героїню Ґвендолін чекають неймовірні випробування: її серце розбите, почуття геть спаплюжені, довкола самі лише таємниці, які приховують моторошну правду. У цій шаленій круговерті подій Ґвен не раз постає перед тяжким вибором: як пробачити власних батьків? Чи можна довіряти коханому? Як не стати жертвою графа Сен-Жермена та Вартових? Як гідно завершити гру, з якої вийти неможливо? Здається, всюди суцільна пітьма і виходу годі знайти, проте доля раптово посилає у життя Ґвен тих, хто стане на її бік і підкаже вихід.

Для старшого шкільного віку.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Timeless. Книга 3. Смарагдова книга» Керстін Гір на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Timeless. Книга 3. Смарагдова книга» Керстін Гір

Ua-Ebook
Додати коментар