«На лезі клинка» Джо Аберкромбі

«На лезі клинка» Джо АберкромбіНазва: На лезі клинка
Автор: Джо Аберкромбі
Жанри: Зарубіжна фантастика, Сучасна зарубіжна література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 
 

Про книгу «На лезі клинка» Джо Аберкромбі

Історія, яку порівнюють з епічною «Піснею льоду та полум’я» Джорджа Мартіна! Ті, котрі б’ються за владу, не мають союзників, бо в тій війні кожен – твій ворог… Війна між Союзом і варварами Півночі неминуча. Союзу загрожує король-самозванець Бетод, котрий зумів вогнем і мечем об’єднати північні племена, а з півдня не менша загроза йде від кровожерних гурків. І от у цей фатальний для держави час з’являється Перший з-поміж магів Баяз, котрого вже давно вважали мертвим. Намагаючись врятувати своє дітище – Союз, він збирає команду: мага Юлвея і північанина-дикуна Лоґена Дев’ятипалого, несамовиту рабиню Ферро і самозакоханого офіцера Джезаля. Ситуацію ускладнює ще й Інквізиція, очільник якої, архілектор Сульт, покладаючись на каліку-інквізитора Ґлокту і йому подібних, планує захопити владу.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «На лезі клинка» Джо Аберкромбі на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «На лезі клинка» Джо Аберкромбі


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «На лезі клинка» Джо Аберкромбі

Ua-Ebook
Додати коментар