«2001: Космічна одіссея» Артур Чарльз Кларк

«2001: Космічна одіссея» Артур Чарльз КларкНазва: 2001: Космічна одіссея
Автор: Артур Чарльз Кларк
Рік видання 1968
Жанри: Зарубіжна фантастика, Космічна фантастика, Наукова фантастика
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «2001: Космічна одіссея» Артур Чарльз Кларк

Три мільйони років тому людство, яке ще й не було людством, стало об’єктом експериментів невідомої могутньої цивілізації. Австралопітека на ім’я Задивлений на Місяць обрав загадковий прибулець – прозора прямокутна плита, що спалахнула вночі яскравими символами і навчила майбутніх людей першим думкам… 2001 року на Місяці земляни відкопали з глибини чорну брилу, моноліт неймовірних розмірів та ідеальної форми. Під променями Сонця він ожив уперше за мільйони років – спрацювала сигналізація, яка повідомила невідомим володарям Галактики: люди зробили перший крок. Та куди він приведе, нікому не відомо…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «2001: Космічна одіссея» Артур Чарльз Кларк на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «2001: Космічна одіссея» Артур Чарльз Кларк

Теперь я научный эксперт, а это означает, что одинаково мало знаю обо всём на свете.

Чем совершеннее техника передачи информации, тем более заурядным, пошлым, серым становится её содержание.

Вот появилось и первое поколение Рождённых в космосе, подумал Флойд. Скоро их будет много… В этой мысли была печаль, но рядом — и великая надежда. Когда Земля совсем присмиреет, успокоится и, может быть, немного устанет, свободолюбивым, отважным первопроходцам, не знающим покоя искателям приключений будет ещё где постранствовать. Только в эти странствия они отправятся не с топором и ружьём, не на каноэ или в фургоне; нет, у них в распоряжении будет ядерный генератор, плазменный ракетный двигатель и гидропонная ферма. Стремительно близится час, когда Земля, подобно всем матерям, должна будет пожелать своим детям счастливого пути.

Скачати безкоштовно книгу українською «2001: Космічна одіссея» Артур Чарльз Кларк


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «2001: Космічна одіссея» Артур Чарльз Кларк

Ua-Ebook
Додати коментар