«Війна світів. Невидимець (збірник)» Герберт Уеллс

«Війна світів. Невидимець (збірник)» Герберт УеллсНазва: Війна світів. Невидимець (збірник)
Автор: Герберт Уеллс
Рік видання 2016
Жанри: Наукова фантастика
ISBN: 978-617-12-1779-9, 978-617-12-1513-9, 978-617-12-1545-0, 9786171217782
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Війна світів. Невидимець (збірник)» Герберт Уеллс

«Війна світів» та «Невидимець» Герберта Уеллса, написані в кінці ХІХ століття, до цього часу залишаються джерелом натхнення для поколінь письменників-фантастів, кіномитців і музикантів, для тих, хто роздумує над трагічністю екзистенційного стану невидимості чи слідкує за пригодами людини-невидимки, хто прогнозує майбутнє цивілізації чи просто мріє про завтрашній день. Ці книжки про беззахисність людства перед невідомими позаземними силами Всесвіту і людини — перед спокусою абсолютної влади, яку може дарувати наука.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Війна світів. Невидимець (збірник)» Герберт Уеллс на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Війна світів. Невидимець (збірник)» Герберт Уеллс

Невидимый прохожий продолжал ругаться той отборной витиеватой бранью, по которой сразу можно узнать образованного человека.

Я сознавал, что потерял интерес к окружающему, но приписывал это пустоте жизни вообще.

Смерть не так уж страшна, это трусость делает ее страшной.

Он принадлежал к числу тех слабых, вялых, лишенных самолюбия, трусливых и в то же время хитрых созданий, которые не решаются смотреть прямо в глаза ни богу, ни людям, ни даже самим себе.

Скачати безкоштовно книгу українською «Війна світів. Невидимець (збірник)» Герберт Уеллс


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Війна світів. Невидимець (збірник)» Герберт Уеллс

Ua-Ebook
Додати коментар