«Колиска для кішки» Курт Воннеґут

«Колиска для кішки» Курт ВоннеґутНазва: Колиска для кішки
Автор: Курт Воннеґут
Рік видання 2016
Жанри: Наукова фантастика
ISBN: 978-617-12-1724-9, 9786171217232
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Колиска для кішки» Курт Воннеґут

Коли людству дійсно загрожуватиме кінець, саме ця книга зникне з усіх книгарень! Чи може істина бути сенсом життя? Чи може солодка брехня пророка-самозванця зробити людей щасливими? Геніальний схиблений вчений, який робить приголомшливе відкриття, не переймаючись майбутнім свого творіння… Святий вигнанець Бокон – шахрай, який перетворився на філософа… Лід-дев’ять – винахід, страшніший за атомну бомбу. Одна його крихта здатна вбити все живе… І три людини, які отримали цю смертоносну речовину і використали її на свій розсуд. Кожна людина безцінна. Кожний вчинок веде до непередбачуваних наслідків. Кожен день змінює майбутнє. Адже життя сплітає долі в набагато складніші вузли, ніж «колиска для кішки» в дитячій грі.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Колиска для кішки» Курт Воннеґут на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Колиска для кішки» Курт Воннеґут


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Колиска для кішки» Курт Воннеґут

Ua-Ebook
Додати коментар