«Нові Темні Віки. Колонія» Макс Кідрук

«Нові Темні Віки. Колонія» Макс КідрукНазва: Нові Темні Віки. Колонія
Автор: Макс Кідрук
Рік видання 2022
Жанри: 🧞 Космічна фантастика, 🧞 Наукова фантастика, 🇺🇦 Українська фантастика, 🦸🏻 Фантастика, 🇺🇦 Сучасна українська література
ISBN: 978-617-95267-0-1
Фрагмент
 

Про книгу «Нові Темні Віки. Колонія» Макс Кідрук

“Нові Темні Віки. Колонія” Макса Кідрука – це захоплюючий науково-фантастичний роман, який розповідає про майбутнє світу, де людство виживає в умовах постапокаліптичного поселення, відомого як “Колонія”. Ця книга – це динамічний та напружений розповідь про пригоди героїв, які вступають у боротьбу за виживання та свободу.

Головний герой, юний воїн на ім’я Макс, стає свідком жорстоких правил та режиму, що панує в Колонії, де влада належить безжалісним правителям. Він об’єднується з іншими супротивниками системи, і разом вони починають відкритий бій за свободу та справедливість. Герої стикаються з випробуваннями, борються з ворогами та ризикують власним життям, докладаючи всіх зусиль, щоб змінити долю Колонії та визволити людство від темних віків.

Одна з основних особливостей цієї книги – це фантастичний світ, створений автором, з його оригінальними ідеями та вигадливими технологіями. Акція книги швидка та захоплююча, з великою кількістю екшну, напруги та несподіваних поворотів подій. Водночас, книга внесла глибокі роздуми про сутність людської природи, справедливість та відвагу.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Нові Темні Віки. Колонія» Макс Кідрук на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Нові Темні Віки. Колонія» Макс Кідрук

Ua-Ebook
Додати коментар