«Vivat Academia!» Любов Базь

«Vivat Academia!» Любов БазьНазва: Vivat Academia!
Автор: Любов Базь
Жанри: Героїчна фантастика, Міське фентезі, Книги про пригоди, Соціальна фантастика, Книги про чарівників
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Vivat Academia!» Любов Базь

Існують чорні очі. Істоти вбивають мирних жителів або перетворюють їх у собі подібних. Єдині, хто може протистояти істотам після світової катастрофи, — студенти Академії у місті, що дивом уціліло. Зіткнувшись із істотами під час навчальної практики, студентка Ляна Біврест робить перший крок до розгадки таємниці світу, в якому живе. Звідки взялися істоти та як їх перемогти? Що ж насправді трапилося у дві тисячі дванадцятому році? І яке відношення до цього має сама Ляна? З’ясувати це і залишитися живими — завдання нелегке. Але Ляна не має вибору…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Vivat Academia!» Любов Базь на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Vivat Academia!» Любов Базь


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Vivat Academia!» Любов Базь

Ua-Ebook
Додати коментар