«Інферно» Ден Браун

«Інферно» Ден БраунНазва: Інферно
Автор: Ден Браун
Жанри: Детективна фантастика, Зарубіжна фантастика, Зарубіжні детективи, Трилери, Сучасна зарубіжна література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Інферно» Ден Браун

Цей роман було названо найкращим твором Дена Брауна! Автор, як завжди, приготував для нас роман з божевільним сюжетом, де світ класичних витворів мистецтва замінює реальний, а читач поринає у небезпечні перегони з часом. 9 кіл. 7 гріхів. 1 таємниця. Професор Ленґдон приходить до тями у лікарні, не пам’ятаючи нічого, навіть як тут опинився. У кишені він знаходить першу підказку, проте це лише початок. Адже невідомий ворог випереджає його на крок.

Опинившись у найзагадковішому місті Італії – Флоренції, професор Ленгдон, фахівець з кодів, символів та історії мистецтва, несподівано потрапляє у вир подій, які здатні призвести до загибелі все людство… І завадити цьому може лише розгадка таємниці, колись зашифрованої Данте у рядках безсмертя епічної поеми…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Інферно» Ден Браун на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Інферно» Ден Браун


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Інферно» Ден Браун

Ua-Ebook
Додати коментар