«Гніздо» Володимир Єшкілєв

«Гніздо» Володимир ЄшкілєвНазва: Гніздо
Автор: Володимир Єшкілєв
Рік видання 2013
Жанри: 🧞 Бойова фантастика, 🧞 Космічна фантастика
ISBN: 978-966-03-8084-4
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Гніздо» Володимир Єшкілєв

“Гніздо” – другий роман з фантастичної трилогії Володимира Єшкілєва “Фаренго”. Передбачена війна почалась. Гирги все ж таки атакували населені світи. Читачі мають змогу знову зануритись у майбутнє, де людство у гонитві за ресурсами і владою опинилось на межі соціальної та біологічної катастрофи. І ті герої, які вже полюбились читачам першого роману трилогії “Тінь попередника”, і нові персонажі, захоплені виром подій, стають учасниками складної гри могутніх сил, що намагаються встановити свій порядок у Всесвіті. Тінь Темного бога минулих епох знову лягає на острівці життя.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Гніздо» Володимир Єшкілєв на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Гніздо» Володимир Єшкілєв


Скачати txt Скачати pdf Скачати fb2 Скачати rtf Скачати epub

Читати онлайн книгу українською «Гніздо» Володимир Єшкілєв

Ua-Ebook
Додати коментар