«Рік у лісі» Емілія Дзюбак

«Рік у лісі» Емілія ДзюбакНазва: Назва
Автор: Автор
Рік видання 2015
Жанри: Зарубіжні дитячі книги
ISBN: 978-617-679-278-9
Фрагмент
 

Про книгу «Рік у лісі» Емілія Дзюбак

«Рік у лісі» – це дванадцять картин про дванадцять місяців одного року. Кожен місяць – детально промальований «кадр» лісу з усіма його мешканцями, зображеними в різних ситуаціях, за різної погоди, вдень чи вночі. На першому і останньому розворотах – презентація мешканців лісу та інтелектуальна гра.

Ви дізнаєтеся про звички тварин: Хто де мешкає? Хто спить вдень, а хто – вночі? Хто що їсть? Хто як готується до зими? Які звірята і птахи паруються на все життя, а які – тільки на шлюбний період? Хто робить найкращі запаси, а хто є найбільшим лісовим лінюхом? Кого не застане зима? Хто та як довго опікується потомством? Відповіді ви знайдете на сторінках цієї незвичайної книги.

«Рік у лісі» розвиває увагу і спостережливість, стимулює логічне мислення, пошук причинно-наслідкових зв’язків, вміння оповідати, а передусім – гарантує чудову розвагу на багато-багато годин.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Рік у лісі» Емілія Дзюбак на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Рік у лісі» Емілія Дзюбак

Ua-Ebook
Додати коментар