«JavaScript для дітей. Веселий вступ до програмування» Нік Морган

«JavaScript для дітей. Веселий вступ до програмування» Нік МорганНазва: JavaScript для дітей. Веселий вступ до програмування
Автор: Нік Морган
Рік видання 2018
Жанри: Зарубіжні дитячі книги, Програмування
ISBN: 978-617-679-479-0
Фрагмент
 

Про книгу «JavaScript для дітей. Веселий вступ до програмування» Нік Морган

«JavaScript для дітей» — веселий посібник, вступ до основ програмування, із яким ви крок за кроком опануєте роботу з рядками, масивами та циклами, інструментами DOM та jQuery та елементом canvas для малювання графіки. Ви зможете писати та модифікувати HTML-елементи для створення динамічних веб-сторінок та напишете класні онлайн ігри «Знайди захований скарб», «Шибениця» та «Змійка».

У цій книжці — безліч цікавих прикладів та кумедних ілюстрацій, а завдання з програмування наприкінці кожного розділу, надихнуть на створення власних приголомшливих програм.

Утнімо щось крутецьке із JavaScript!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «JavaScript для дітей. Веселий вступ до програмування» Нік Морган на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «JavaScript для дітей. Веселий вступ до програмування» Нік Морган

Ua-Ebook
Додати коментар