«Емоціємір інспектора Дила. Розпізнавай, вимірюй та керуй своїми емоціями» Сусанна Ісерн

«Емоціємір інспектора Дила. Розпізнавай, вимірюй та керуй своїми емоціями» Сусанна ІсернНазва: Емоціємір інспектора Дила. Розпізнавай, вимірюй та керуй своїми емоціями
Автор: Сусанна Ісерн
Рік видання 2020
Жанри: Зарубіжні дитячі книги, Дитяча психологія
ISBN: 978-617-679-766-1
Фрагмент

Про книгу «Емоціємір інспектора Дила. Розпізнавай, вимірюй та керуй своїми емоціями» Сусанна Ісерн

Навчись легко та весело розпізнавати, вимірювати й керувати своїми емоціями. А допоможуть тобі в цьому емоціємір, інспектор Дил та Емі. Варто лише привести в дію емоціємір, і почнеться твоя захоплива мандрівка у світ емоцій.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Емоціємір інспектора Дила. Розпізнавай, вимірюй та керуй своїми емоціями» Сусанна Ісерн на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Емоціємір інспектора Дила. Розпізнавай, вимірюй та керуй своїми емоціями» Сусанна Ісерн

Ua-Ebook
Додати коментар