“Малечі про інтимні речі” Юлія Ярмоленко

“Малечі про інтимні речі” Юлія ЯрмоленкоНазва: Малечі про інтимні речі
Автор: Юлія Ярмоленко
Рік видання 2021
Жанри: 👧🏻 Дитяча проза, 🇺🇦 Українські дитячі книги
ISBN: 9789669358394
Фрагмент
 

Про книгу “Малечі про інтимні речі” Юлія Ярмоленко

Книга “Малечі про інтимні речі” від української авторки Юлії Ярмоленко є інформативною та легко зрозумілою для дітей книгою про сексуальне виховання. Батьки, які прагнуть навчити своїх дітей нормальному функціонуванню організму та забезпечити їм знання про репродуктивну систему, з нетерпінням очікують на випуск таких книг.

Авторка розповідає про особливості побудови статевих органів дівчаток та хлопчиків, їх призначення та процес народження дитини. Вона показує, що органи, які ми ховаємо під білизною, не є такими, що їх варто соромитися, а становлять частину тіла, яка забезпечує нормальне функціонування організму.

Крім того, книга надає правила інтимної гігієни та навчає, як правильно ходити в туалет і вести себе у громадських вбиральнях. Книга допомагає батькам відповісти на питання, що виникають у дітей щодо їх статевих органів та процесу народження дитини.

“Малечі про інтимні речі” – це не просто книга, а інструмент для батьків, який допоможе їм зробити важливі та складні розмови з дітьми про сексуальну тематику. Книга надає батькам можливість пояснити дітям складні концепції у легкій формі, доступній для зрозуміння маленьким дітям.


Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Малечі про інтимні речі” Юлія Ярмоленко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Малечі про інтимні речі” Юлія Ярмоленко

Ua-Ebook
Додати коментар

 1. Анна

  Книга класс

  Відповіcти
 2. Ріана

  Читать надо и полезно про такие вещи желательно с 4 лет)

  Відповіcти
 3. Настя

  Я думаю мені буде цікаво

  Відповіcти
 4. yo

  Це хороша книга

  Відповіcти
 5. Zelina

  Очень хороший

  Відповіcти
 6. Кіра

  Клас

  Відповіcти