“Таємниця козацького скарбу” Андрій Кокотюха

"Таємниця козацького скарбу" Андрій КокотюхаНазва: Таємниця козацького скарбу
Автор: Андрій Кокотюха
Рік видання 2010
Жанри: Дитячі книги, Дитяча проза, Дитячі пригоди
ISBN: 987-617-585-002-2
Фрагмент
 

Про книгу “Таємниця козацького скарбу” Андрій Кокотюха

Перед тобою, любий читачу, справжній детектив, у якому беруть участь твої ровесники – тямущий Данько і спортивний Богдан, дівчинка Галка з навіженим страусом на прізвисько Футбол, кілька дорослих вуркаганів, а також непривітна ватага на чолі з Льонькою Гайдамакою… Йдеться, звичайно ж, про козацький скарб – бочку золотих монет і золоту козацьку булаву. Понад три століття ведуться пошуки цього безцінного скарбу, і лише в наші дні двоє школярів під час літніх канікул випадково наближаються до розгадки таємниці… Пан чи пропав, втікати чи залишатися, жити чи вмерти – ось такі непрості дорослі запитання постають перед відважними школярами…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Таємниця козацького скарбу” Андрій Кокотюха на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Таємниця козацького скарбу” Андрій Кокотюха

Ua-Ebook
Додати коментар