“Розшукується ракета на чотирьох лапах!” Джеремі Стронг

"Розшукується ракета на чотирьох лапах!" Джеремі СтронгНазва: Розшукується ракета на чотирьох лапах!
Автор: Джеремі Стронг
Рік видання 2009
Жанри: Дитячі книги, Дитяча проза, Дитячі пригоди
ISBN: 978-966-2909-34-0
Фрагмент
 

Про книгу “Розшукується ракета на чотирьох лапах!” Джеремі Стронг

Ви ще не знайомі з привабливою таксою на прізвисько Стрілка? Тоді саме час познайомитись і дізнатися, чому її ще називають ракетою на чотирьох лапах. У цій книжці вона знову носитиметься всюди зі швидкістю світла, зникатиме і перебуватиме, тягатиме їжу зі столу, потраплятиме в переробки і з них видертиметься, а загалом доставлятиме чимало нехай тривожних, але веселих хвилин оточуючим. Вас вона теж не залишить байдужими, як не залишила безліч інших читачів одного з найпопулярніших дитячих письменників сучасної Великобританії Джеремі Стронга.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Розшукується ракета на чотирьох лапах!” Джеремі Стронг на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Розшукується ракета на чотирьох лапах!” Джеремі Стронг

width=”211″ height=”300″ />

Ua-Ebook
Додати коментар