“П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя” Хіро Камігакі, Чіхіро Маруяма

"П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя" Хіро Камігакі, Чіхіро МаруямаНазва: П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя
Автор: Хіро Камігакі, Чіхіро Маруяма
Рік видання 2015
Жанри: Дитячі книги, Дитячі пригоди, Виховання дітей
ISBN: 978-617-679-220-8, 978-1-78067-563-3
Фрагмент
 

Про книгу “П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя” Хіро Камігакі, Чіхіро Маруяма

П’єр, детектив лабіринтів, отримав нову справу. Містер Ікс викрав Камінь Лабіринту, який має силу перетворювати все в Опера-Сіті на лабіринти. Допоможи П’єру та його подрузі Кармен віднайти шлях у лабіринтах і зупинити Містера Ікс, доки не пізно.

У цій прекрасно ілюстрованій книзі-квесті тобі потрібно знайти шлях у кожному фантастичному лабіринті, розпізнати ключі, що ведуть до розгадки, та вирішити спеціальні завдання, щоби стати героєм дня!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя” Хіро Камігакі, Чіхіро Маруяма на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя” Хіро Камігакі, Чіхіро Маруяма

Ua-Ebook
Додати коментар