«Дівчина онлайн. Книга 1» Зої Заґґ

«Дівчина онлайн. Книга 1» Зої ЗаґґНазва: Дівчина онлайн. Книга 1
Автор: Зої Заґґ
Рік видання 2014
Жанри: Книги для підлітків, Сучасна зарубіжна література, Сучасні любовні романи
ISBN: 978-617-679-619-0, 978-0-141-35727-0
Фрагмент

Про книгу «Дівчина онлайн. Книга 1» Зої Заґґ

Пенні – шістнадцять, тож, як і в багатьох підлітків, її життя не таке просте, як видається. Дівчина захоплюється фотографією, має найкращого друга Елліота, та не може порозумітися з однолітками. Про свої розчарування, конфузи, стосунки з хлопцями та панічні атаки вона чесно й відверто розповідає у своєму блозі під ніком Дівчина Онлайн.

А тоді весь світ наче змовляється проти неї. І Пенні разом з родиною та Елліоттом втікає на Різдво до Нью-Йорка, де раптово закохується. Це найромантичніше Різдво у її житті, проте невдовзі дівчина опиняється в епіцентрі мережевого скандалу…

Дебютний роман британської фешн-блогерки, ютуберки та письменниці Зої Заґґ «Дівчина онлайн», який вийшов у листопаді 2014 року, побив рекорд за перший тиждень продажів. На сьогодні авторка написала про Пенні вже три книги, які, безсумнівно, завоюють визнання і в українських читачів.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Дівчина онлайн. Книга 1» Зої Заґґ на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дівчина онлайн. Книга 1» Зої Заґґ

Ua-Ebook
Додати коментар