«Котохатка» Галина Костянтинівна Вдовиченко

«Котохатка» Галина Костянтинівна ВдовиченкоНазва: Котохатка
Автор: Галина Костянтинівна Вдовиченко
Рік видання 2019
Жанри: Дитячі книги, Казки, Дитяча проза
ISBN: 978-617-679-392-2
Фрагмент
 

Про книгу «Котохатка» Галина Костянтинівна Вдовиченко

Шестеро маленьких кошенят опинилися на зимовій вулиці, де їм холодно й голодно… Але вони не з тих, хто скиглить і впадає в розпач. Натомість кошенята гуртуються і перетворюють зиму у веселу забаву: бавляться у піжмурки, прокладають лабіринт у снігу, уявляючи себе археологами, будують дуже затишну снігову котохатку. А тоді знаходять чим її прикрасити. Герої-кошенята захоплять малюків своєю жвавістю та багатою уявою і підкажуть чимало ідей для зимових ігор.

Книжка-картинка Галини Вдовиченко і Наталки Гайди — це історія для малят про справжню дружбу і новорічні дива. Адже невдовзі кошенята знайдуть собі велику котячу родину – і це вже будуть пригоди 36 і 6 котів.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Котохатка» Галина Костянтинівна Вдовиченко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Котохатка» Галина Костянтинівна Вдовиченко

Ua-Ebook
Додати коментар