“100 казок. Найкращі українські народні казки з ілюстраціями провідних українських художників. Том 1”

"100 казок. Найкращі українські народні казки з ілюстраціями провідних українських художників. Том 1"Назва: 100 казок. Найкращі українські народні казки з ілюстраціями провідних українських художників. Том 1
Рік видання 2013
Жанри: Дитячі книги, Дитяча проза, Казки
ISBN: 966-7047-27-Х#978-966-7047-27-6
Фрагмент
 
 

Про книгу “100 казок. Найкращі українські народні казки з ілюстраціями провідних українських художників. Том 1”

Одна з найуспішніших книжок видавництва. Лідер продажів серед подарункових кольорових видань протягом трьох останніх років. Це перший том запланованого тритомника «100 казок». Робота над книгою тривала понад 7 років. Перше видання побачило світ у вересні 2005 р. Третє видання доповнене новими казками й малюнками. Розпочато роботу над аудіоверсією «100 казок».

«У Малковича, здається, ніколи не вичерпуються творчі ідеї, геніальні в своїй простоті. «100 казок» — збірка найкращих українських народних казок. Завдяки редакції Малковича навіть знайомі з дитинства історії звучать свіжо. А малюнки найкращих українських ілюстраторів — Єрка, Лавра, К. Штанко та ін. перетворюють кожну книгу у твір мистецтва. В результаті важко визначити, що краще — тексти чи оформлення. Навряд чи сьогодні література може замінити дітям телевізор і кіно. Але якщо їй у принципі це під силу, то саме таким виданням, як «100 казок».

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “100 казок. Найкращі українські народні казки з ілюстраціями провідних українських художників. Том 1” на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “100 казок. Найкращі українські народні казки з ілюстраціями провідних українських художників. Том 1”

Ua-Ebook
Додати коментар