«Казка про кролика Пітера» Беатріс Поттер

«Казка про кролика Пітера» Беатріс ПоттерНазва: Казка про кролика Пітера
Автор: Беатріс Поттер
Рік видання 2019
Жанри: Зарубіжні дитячі книги, Дитячі пригоди, Казки
ISBN: 978-966-03-8943-4
Фрагмент
 

Про книгу «Казка про кролика Пітера» Беатріс Поттер

Елен Беатрікс Поттер — популярна англійська дитяча письменниця й талановита художниця. Скільки себе пам’ятала, вона завжди любила малювати, а ще любила тварин і без кінця малювала саме їх.

У її малюнках пухнасті звірятка обзаводилися іменами, модно одягалися, одружувалися, мали дітей… Так поступово складався неповторний стиль прекрасної художниці. Пізніше Поттер почала писати про своїх вихованців дивовижні історії. Її чарівні казки про звірят, милі та добрі, з чудовими малюнками, люблять діти і дорослі у всьому світі, їх перекладено 35 мовами.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Казка про кролика Пітера» Беатріс Поттер на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Казка про кролика Пітера» Беатріс Поттер

Ua-Ebook
Додати коментар