«Чудове Чудовисько. Книга 2. У країні жаховиськ» Сашко Дерманський

«Чудове Чудовисько. Книга 2. У країні жаховиськ» Сашко ДерманськийНазва: Чудове Чудовисько. Книга 2. У країні жаховиськ
Автор: Сашко Дерманський
Рік видання 2010
Жанри: Дитячі пригоди, 🧸 Дитячі книги, Сучасна українська література, Дитяча проза, Книги для підлітків
ISBN: 978-617-585-001-5
Фрагмент
 

Про книгу «Чудове Чудовисько. Книга 2. У країні жаховиськ» Сашко Дерманський

Це друга книжка трилогії «Чудове Чудовисько». Щиро вважаю, що цією повістю Сашко Дерманський починає справджувати найсміливіші надії на успіх нової української дитячої літератури… Після прочитання рукопису мене від радості аж розпирало. Засмучувало одне: я не мав з ким поділитися нею, адже на той час ніхто ще книжки не читав. Я зателефонував авторові і не менше двадцяти хвилин «оспівував» його нову повість. Тоді примчав додому і запропонував рукопис синові. Далі не спав до третьої ночі, вдоволено наслухаючи, як він нестримно сам до себе гигоче, і вгадував, про що саме він у цю мить читає. Я мало не пурхав, коли син, дочитавши, забіг до мене і ми напівпошепки — бо ж усі давно сплять! — смакували найефектніші епізоди і мріяли про український Голлівуд, адже «Чудове Чудовисько в Країні Жаховиськ» ще й надзвичайно кінематографічна річ… А тепер ось не можу дочекатися, коли цю книжку нарешті надрукують, щоб і ви, любі читачі, змогли втішно порозкошувати…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Чудове Чудовисько. Книга 2. У країні жаховиськ» Сашко Дерманський на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Чудове Чудовисько. Книга 2. У країні жаховиськ» Сашко Дерманський

Ua-Ebook
Додати коментар