«Камінний хрест» Василь Стефаник

«Камінний хрест» Василь СтефаникНазва: Камінний хрест
Автор: Василь Стефаник
Рік видання 2010
Жанри: Дитяча проза, Українська класика
ISBN: 978-966-03-5884-3
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Камінний хрест» Василь Стефаник

«Я свою душу пустив у душу народу, і там я почорнів з розпуки» Ці слова видатного українського письменника, найближчого соратника І. Франка, М. Коцюбинського, Лесі Українки, майстра новели Василя Стефаника якнайкраще характеризують його творчість. У реалістичних, самобутніх соціально-психологічних новелах письменника постають правдиві картини життя західноукраїнських трудящих кінця ХІХ – початку ХХ століття, трагедії і драми бідняків, що позбувалися землі, праці, покидали рідні місця і змушені були емігрувати за океан або гинути від голоду й хвороб.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Камінний хрест» Василь Стефаник на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Камінний хрест» Василь Стефаник


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Камінний хрест» Василь Стефаник

Ua-Ebook
Додати коментар