«Діти лісу. Книга 1. Перетворення Караґа» Катя Брандіс

«Діти лісу. Книга 1. Перетворення Караґа» Катя БрандісНазва: Діти лісу. Книга 1. Перетворення Караґа
Автор: Катя Брандіс
Рік видання 2020
Жанри: Дитяча фантастика, Зарубіжне фентезі
ISBN: 978-966-993-252-5
Фрагмент
 

Про книгу «Діти лісу. Книга 1. Перетворення Караґа» Катя Брандіс

На вигляд Караґ – звичайний школяр. Але ні за чим не примітною зовнішністю ховається дехто незвичайний. Наполовину людина, наполовину пума – ось хто насправді цей загадковий хлопець. Жити серед людей такому, як він, не завжди просто. Але, на щастя, одного разу Караґу випадає шанс поступити в унікальний навчальний заклад. “Кристал” – школа, де вчаться підлітки, що уміють перетворюватися на звірів. Можливо, Караґу нарешті вдасться завести друзів? Проте дехто тут вже стежить за ним. Хто це? І чому він це робить? І чи означає це, що Караґа чекають дуже небезпечні випробування?

“Прекрасна, відмінно написана книга для підлітків – дотепна та захоплююча” – Süddeutsche Zeitung

Бестселер за версією престижного німецького журналу Spiegel.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Діти лісу. Книга 1. Перетворення Караґа» Катя Брандіс на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Діти лісу. Книга 1. Перетворення Караґа» Катя Брандіс

Ua-Ebook
Додати коментар