«Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарка Озерна

«Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарка ОзернаНазва: Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя
Автор: Дарка Озерна
Рік видання 2020
Жанри: Здоров’я і правильне харчування, Спорт, фітнес
ISBN: 978-617-7544-48-6
Фрагмент
 

Про книгу «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарка Озерна

Це посібник зі свідомого ставлення до життя і покращення здоров’я. У ньому містяться рекомендації щодо раціону, внормування маси тіла і сну, фізичної активності та медичних обстежень. Всі тези та висновки базуються на сучасних наукових даних, медичних рекомендаціях та протоколах діагностики і лікування. Авторка легко і детально пояснює, як зважено і свідомо ставитися до власного здоров’я і способу життя, не впадати у крайнощі, не вірити в чарівні таблетки, магічне мислення і не вдаватися до суворих обмежень. А окрім цього, посібник написаний для і про сучасних українців і українок, з глибоким розумінням та емпатією до їхніх щоденних викликів. Книжка проілюстрована художницею Ольгою Дегтяровою.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарка Озерна на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» Дарка Озерна

Ua-Ebook
Додати коментар