“Зброя, мікроби і сталь. Витоки нерівностей між народами” Джаред Даймонд

"Зброя, мікроби і сталь. Витоки нерівностей між народами" Джаред ДаймондНазва: Зброя, мікроби і сталь. Витоки нерівностей між народами
Автор: Джаред Даймонд
Рік видання 2018
Жанри: Наука, Історія, Зарубіжна прикладна і науково-популярна, Книги про війну
ISBN: 978-617-7535-97-2
Фрагмент

Про книгу “Зброя, мікроби і сталь. Витоки нерівностей між народами” Джаред Даймонд

За цю роботу автор в 1998 році отримав Пулітцерівську премію, а National Geographic зняв трьохсерійний документальний фільм.

Ця книга — погляд на історію людства під абсолютно новим кутом. Наприклад, чому європейці змогли підкорити космос, а корінні племена Австралії так і залишилися в палеоліті? Джаред Даймонд не згоден з думкою, що ця перевага викликана перевагою генетики, культури або розумових здібностей євразійської цивілізації.

Автор виділяє три основні чинники розвитку цивілізації: вогнепальна зброя, хвороботворні мікроби і сталь. Спираючись на різноманітні науки: еволюційну біологію, лінгвістику, археологію, палеонтологію і безліч інших, автор наводить нас до розуміння того, чому наш світ влаштований саме таким, яким ми можемо спостерігати його з вікна нашої вітальні.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Зброя, мікроби і сталь. Витоки нерівностей між народами” Джаред Даймонд на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Зброя, мікроби і сталь. Витоки нерівностей між народами” Джаред Даймонд

Ua-Ebook
Додати коментар