«Найкоротша історія часу» Стівен Хокінг, Леонард Млодинов

«Найкоротша історія часу» Стівен Хокінг, Леонард МлодиновНазва: Найкоротша історія часу
Автор: Стівен Хокінг, Леонард Млодинов
Рік видання 2005
Жанри: Зарубіжна прикладна і науково-популярна література, Зарубіжна освітня література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Найкоротша історія часу» Стівен Хокінг, Леонард Млодинов

Стівен Гокінґ – людина-легенда, науковець, відомий своїми дослідженнями в астрофізиці. Хвороба прикувала його до інвалідного візка, але не зломила дослідницького духу. Він читає лекції, популяризує наукові знання, знімається в наукових фільмах.

Твір написаний живою мовою і розрахований на широке коло читачів без академічних знань з фізики. Це скорочене й доповнене новими відкриттями в науці перевидання бестселера Стівена Гокінґа «Коротка історія часу», який розійшовся по світу накладом понад 10 млн примірників! Ви дізнаєтесь про появу Всесвіту, чорні діри, теорію суперструн і квантову механіку.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Найкоротша історія часу» Стівен Хокінг, Леонард Млодинов на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Найкоротша історія часу» Стівен Хокінг, Леонард Млодинов


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Найкоротша історія часу» Стівен Хокінг, Леонард Млодинов

Ua-Ebook
Додати коментар